12-palčni WB-401 Univerzalni tip Material kovinskega okvirja Kupi Ikona Brisalci vetrobranskega stekla Za moj avto

FOB Referenčna cena: dobi najnižjo ceno 3000 kosov / kosov (minimalni red) Sposobnost dobave: 50000 kosov / kosov na dan Pristanišče: xiamen Pakiranje in dostava Specifikacije U-Huck okvir brisalec rezilo WB-401 1. Fit za 95% avtomobilov 2. Enostavna namestitev 3. Varnost in vzdržljivost Brisalec okvirja U-Hook WB-401 1 ....

Pošlji povpraševanjeKlepetaj zdaj
Podrobnosti izdelka

12-palčni WB-401 Univerzalni tip Material kovinskega okvirja Kupi Ikona Brisalci vetrobranskega stekla Za moj avto

401.jpg

FOB Referenčna cena: Najdi zadnje cene 3000 kosov / kosov (Minimalni red)

Dobava sposobnost: 50000 kos / kosov na dan

Pristanišče: Xiamen

Tip: Brisalec Izdelava avtomobila: Benz / BMW / Volvo / VW / Ford itd OE NE: ISO9001: 2000
Kraj izvora: Fujian, Kitajska (celinska) Blagovna znamka: JAZ TUDI Številka modela: WB-401
Oznaka HS: 8512400 Blagovna znamka: JAZ TUDI Material: Nerjaveče jeklo
BARVA: ČRNA Velikost: 12 '' - 28 '', 12 '' - 28 ''

Pakiranje in dostava

Podrobnosti pakiranja: 1. barvna škatla
2. pretisni omot
3.paper kartica
Podrobnosti dostave: 15-20 dni po prejemu predplačila.

Specifikacija

U-Hook okvir obrišite z rezilom WB-401

1. Fit za 95% avtomobilov
2. Enostavna namestitev
3. Varnost in vzdržljivost

1. Univerzalni brisalec vetrobranskega stekla za 90% avtomobilov po vsem svetu (velikost 1 "-28")
2.Nova generacija tehnologije z vzdržljivimi, zanesljivimi zmogljivostmi.

3.Aerodinamično in modi dizajn, brez hrupa, najčistejši.

4.Prirezno gumeni element z vrhunskim kalibrom ali teflonskim kavčem za dolgotrajno brisanje.

5.Special okvir, Pro-E design, bolj stabilen.

6.Končana jeklena zakovica, bolj stabilna.

7.Teflonska guma, vse vremenske razmere, vse temperature.

A. Jeklena vzmet, napeta z natezno trdnostjo, po celotni dolžini rezila uporablja enoten tlak
B.Aerodinamični vetrovni spojler izboljša pretok zraka, s čimer se ustvari navzdol in preprečuje dvigovanje rezila
C. Brisani robovi naravnega kavčuka, obdelani z grafitom, za zmanjšano trenje in hrup
D. Enostavno namestiti z vnaprej nameščenim več adapterjem

Brisalci vetrobranskega stekla, brisalci vetrobranskega stekla za moj avto, brisalci vetrobranskega stekla 12 W, brisalci univerzalnih tipov, brisalci vetrobranskega stekla

Kitajska FRAME WIPER BLADE proizvajalci, dobrodošli na debelo poceni 12-palčni wb-401 univerzalni kovinski okvir materiala kupite ikona brisalci vetrobranskega stekla za moj avto iz naše tovarne.

Hot Tags: 12-palčni wb-401 univerzalni kovinski okvirni material nakup ikona brisalci vetrobranskega stekla za moj avto, Kitajska, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Sorodni izdelki
Povpraševanje